Co Vám nabízím

Fotografie

Kouzla ♥

Videa

Photography

Fotografuji a natáčím na vašich svatbách i soukromých akcích. Věnuji se profesionálně natáčení videí a fotografiím, mám youtube channel, píšu webovky, designuji - (loga, pozvánky, vizitky, ...), maluji obrazy. Žiju svými koníčky, dělám co mě baví!!! 

Nejraději fotografuji svatby, portréty nebo reportáže.
Každý obrázek upravuji v programu photoshop, dobarvuji, retušuji a přidávám kontrast.

Obrázky z akcí naleznete na odkazu pod tímto textem.


Magic ♥

Bavím na svatbách i soukromých párty jako kouzelník, hypnotizuji lidi. Věnuji se mikromagii, osobnímu rozvoji, prodávám své nápady a know-how. Žiju svými koníčky, dělám co mě baví!!! 
Mezi mé oblíbené kouzlo patří přebarvení červeného balíčku na modrý a to vše se děje před zraky diváků :)

Váháte? Nevěříte? Koukněte na videa a zamluvte si termín ještě dnes.

Pokud se chceš naučit kouzlit, přejděte na web v odkazu.


Video

Pro svá videa využívám moderní vybavení (momentálně je to DSLR Canon 80D - FullHD záznam). Celkové vybavení stojí dost peněz, čemuž odpovídá i můj ceník služeb. Svatební videa se u nás v ČR pohybují řádově od 4 tisíc do 50 tisíc korun. Kvalitní technika však ještě neznamená výborné video - záleží především na zručnosti kameramana.

Pro svá videa zároveň používám speciální druh stabilizace. Můžete v nich vidět dlouhé, rovné až "plující záběry". Další netradiční věcí v mých videích jsou barvy. Často měním barvy videa úplně od základu.

Barevnostní korekce zabírá obecně dost času. Těm, kterým vyjde počasí a mají krásný slunečný den, mají zpravidla i nádherná svatební videa. Fotografové sice trvdí, že zataženo je pro fotky lepší, nicméně u videa je vše jinak.