Co Vám nabízím

Videa

Fotografie

Kouzla ♥

Video

Pro svá videa využívám moderní vybavení (momentálně je to DSLR Canon 80D - FullHD záznam). Celkové vybavení stojí dost peněz, čemuž odpovídá i můj ceník služeb. Svatební videa se u nás v ČR pohybují řádově od 4 tisíc do 50 tisíc korun. Kvalitní technika však ještě neznamená výborné video - záleží především na zručnosti kameramana.

Pro svá videa zároveň používám speciální druh stabilizace. Můžete v nich vidět dlouhé, rovné až "plující" záběry. Další netradiční věcí v mých videích jsou barvy. Často měním barvy videa úplně od základu.

Barevnostní korekce zabírá obecně dost času. Ti, kterým vyjde počasí a mají krásný slunečný den, mají zpravidla i nádherná svatební videa. Pro fotky je lepší zatažené počasí, nicméně u videa je vše jinak. 


Pokud tě zajímá jakou výbavu používám, mrkni zde

Photography

Fotografuji a natáčím na vašich svatbách i soukromých akcích. Věnuji se profesionálně natáčení videí a fotografiím, mám YouTube kanál, píšu webovky, designuji - (loga, pozvánky, vizitky, ...), maluji obrazy... Žiji svými koníčky, dělám to, co mě baví!!! 

Nejraději fotografuji svatby, portréty nebo reportáže.
Každý obrázek upravuji v programu photoshop, dobarvuji, retušuji a přidávám kontrast. Pokud chceš vidět mé tutoriály, pak navštiv můj YouTube kanál - Figolas1995


Magic ♥

Bavím na svatbách i soukromých párty jako kouzelník. Hypnotizuji lidi, věnuji se mikromagii, osobnímu rozvoji, prodávám své nápady a know-how. Žiji svými koníčky, dělám to, co mě baví!!! 
Mezi má oblíbená kouzla patří přebarvení červeného balíčku na modrý a to vše se děje před zraky diváků :)

Váháte? Nevěříte? Koukněte na videa a zamluvte si termín ještě dnes.

Pokud se chceš naučit kouzlit, přejděte na web v odkazu.