Kdo jsem

Jmenuji se Filip Malý a jsem profesionální kameraman, fotograf a kouzelník. 

Světu kouzel jsem propadl již v šesti letech, kdy jsem ve škole viděl vystoupení kouzelníka a chtěl jsem umět to samé, co on. V ten samý rok jsem do ruky poprvé dostal fotoaparát a poté i videokameru. Od té doby se focení a videotvorba staly mým velkým koníčkem a již na základní škole jsem režíroval, točil a stříhal krátké hrané filmy se svými kamarády. Postupem času jsem se začal svým koníčkům věnovat naplno a staly se nejen mou vášní, ale také obživou. Věnuji se především focením portrétů a natáčení svateb a plesů. V průběhu svých studií informatiky na Univerzitě Hradec Králové jsem pro UHK fotografoval a natáčel různé akce, které univerzita pořádala. Nyní pracuji jako videomaker a fotograf. Své práci a zakázkám se věnuji naplno a s láskou. Rád budu spolupracovat také s Vámi.

Pokud tedy máte zájem o fotografie, video nebo kouzla, neváhejte se na mě se svým přáním obrátit. Udělám vše pro to, abych jej zhmotnil přesně podle Vašich představ. Budu se těšit.


Co Vám nabízím

Videa

Fotografie

Kouzla ♥


Video

Pro svá videa využívám moderní vybavení (momentálně je to Profesionální filmová kamera Black Magic Pocket Cinema Camera 4K a vedlejší kamera DSLR Canon 80D). Celkové vybavení stojí dost peněz, čemuž odpovídá i můj ceník služeb. Svatební videa se u nás v ČR pohybují řádově od 8 tisíc do 50 tisíc korun. Kvalitní technika však ještě neznamená výborné video - záleží především na zručnosti kameramana.

Pro svá videa zároveň používám speciální druh stabilizace. Můžete v nich vidět dlouhé, rovné až "plující" záběry. Další netradiční věcí v mých videích jsou barvy. Často měním barvy videa úplně od základu.

Barevnostní korekce zabírá obecně dost času. Ti, kterým vyjde počasí a mají krásný slunečný den, mají zpravidla i nádherná svatební videa.

Pokud tě zajímá jakou výbavu používám, mrkni zde


Fotografie

Nejraději fotografuji svatby nebo portréty. Každý obrázek upravuji v programu Photoshop, dobarvuji, retušuji a přidávám kontrast. Moji tvorbu můžeš najít v portfoliu nebo mě sledovat na mém instagramu: @figolas1995


Magic ♥

Bavím na svatbách i soukromých párty jako kouzelník. Hypnotizuji lidi, věnuji se mikromagii, osobnímu rozvoji, prodávám své nápady a know-how. Žiji svými koníčky, dělám to, co mě baví!!! 
Mezi má oblíbená kouzla patří přebarvení červeného balíčku na modrý a to vše se děje před zraky diváků :)

Váháte? Nevěříte? Koukněte na videa a zamluvte si termín ještě dnes.